TANEČNÍ AKTUALITY

Kontakt

o autorech

ZuS:
Zuzana Smugalová, BcA., kdysi tanečnice (absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka), se tanci věnuje už jen teoreticky. Studentka 4. ročníku taneční vědy na HAMU kromě webu Tanečních aktualit přispívá do Talentu, Amatérské scény a připravuje nový časopisu o neprofesionální taneční scéně. Pedagogicky se projevuje výukou dějin tance a baletu na 1. Soukromé taneční konzervatoři a především prací s dětmi, která je její nejmilejší zálibou. Když není na příjmu, je na horách.


LB:
Lucie Burešová, BcA., kdysi téměř klavíristka, teď tanečnice a studentka 4. ročníku taneční vědy na HAMU a od září Japonských studií na FF UK. Nadšená sběratelka nálepek od tavených sýrů a příznivkyně mnoha společenských her.


KD:
Kristina Durczaková, kdysi členkou Kühnova dětského sboru, nyní sólová zpěvačka a tak trochu tanečnice, studentka 2. ročníku taneční vědy na HAMU a 3. ročníku PedF UK (Aj + Fj). V soukromí ráda vyšívá (křížová výšivka) a věnuje se četbě moderní anglické a francouzské literatury v originále.


Webmaster:
Tomáš Kvasnička, kdysi tanečník a nyní student VŠE, milovník klasiky (Metallica, vepřo knedlo zelo), ve volném čase sbírá papírové sáčky od čaje a telefonní čísla talentovaných tanečnic. Více též na www.tkweb.wz.cz.